Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hounsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2019

Boys Grades 7-8 Division
Boys 7/8 Red Group - 7/06/2019

South Jefferson 7-8
6
A
Field 1 @ 9:30 AM
Eden Raiders
1
Zombies
3
B
Field 2 @ 9:30 AM
SoReLax
1
Watertown - 7th
4
C
Field 3 @ 9:30 AM
Penfield
1
Warriors
1
D
Field 4 @ 9:30 AM
New Hartford Spartans
8
Carthage
2
E
Field 5 @ 9:30 AM
Auburn
5
Watertown 8
5
F
Field 6 @ 9:30 AM
Binghamton Patriots
3
General Brown
3
G
Field 7 @ 9:30 AM
Hamburg Lacrosse
2
Big Horn
1
H
Field 8 @ 9:30 AM
FM Hornets
8
South Jefferson 7-8
3
I
Field 1 @ 10:30 AM
Zombies
5
Watertown - 7th
0
J
Field 2 @ 10:30 AM
New Hartford Spartans
10
Auburn
1
K
Field 3 @ 10:30 AM
Watertown 8
6
General Brown
2
L
Field 4 @ 10:30 AM
FM Hornets
9
Zombies
1
M
Field 1 @ 11:30 AM
New Hartford Spartans
6
Watertown 8
2
N
Field 2 @ 11:30 AM
FM Hornets
5
New Hartford Spartans
3
Field 1 @ 12:30 PM
FM Hornets
7
FM Hornets
Champion
Zombies
5
Field 2 @ 12:30 PM
Watertown 8
7
South Jefferson 7-8
6
X
Field 3 @ 11:30 AM
Watertown - 7th
0
Auburn
4
Y
Field 4 @ 11:30 AM
General Brown
6
Watertown - 7th
0
Field 4 @ 12:30 PM
Auburn
6
Eden Raiders
3
O
Field 5 @ 10:30 AM
SoReLax
2
Penfield
1
P
Field 6 @ 10:30 AM
Warriors
6
Carthage
3
Q
Field 7 @ 10:30 AM
Binghamton Patriots
2
Hamburg Lacrosse
1
R
Field 8 @ 10:30 AM
Big Horn
2
Eden Raiders
2
Field 6 @ 12:30 PM
Big Horn
7
SoReLax
8
S
Field 7 @ 11:30 AM
Penfield
0
Binghamton Patriots
2
T
Field 8 @ 11:30 AM
Hamburg Lacrosse
1
Penfield
2
Field 8 @ 12:30 PM
Hamburg Lacrosse
6
Watertown 8
3rd Place
South Jefferson 7-8
3
Field 3 @ 12:30 PM
General Brown
2
Auburn
7th Place
Eden Raiders
2
U
Field 5 @ 11:30 AM
Warriors
6
Carthage
4
V
Field 6 @ 11:30 AM
Big Horn
2
Big Horn
11th Place
SoReLax
2
Field 7 @ 12:30 PM
Binghamton Patriots
3
Hamburg Lacrosse
15th Place
South Jefferson 7-8
5th Place
Warriors
3
Field 5 @ 12:30 PM
Carthage
2
Binghamton Patriots
13th Place
Warriors
9th Place