Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 7-8 Division
Red Group - 7/07/2018

South Jefferson
0
A
Field 1 @ 9:30 AM
Hamburg Youth Lacrosse
3
Johnstown
2
B
Field 2 @ 9:30 AM
Penfield
5
Menace 7/8
3
C
Field 3 @ 9:30 AM
Ithaca Lacrosse Club
2
Carthage Comets
4
D
Field 4 @ 9:30 AM
Bath Rampire
6
Clarence Red Devils
6
E
Field 5 @ 9:30 AM
Auburn
1
NINERS LACROSSE
0
F
Field 6 @ 9:30 AM
Indian River Warriors
7
Pittsford
4
G
Field 7 @ 9:30 AM
General Brown Lions
1
Ballston Spa
1
H
Field 8 @ 9:30 AM
New Hartford Spartans
4
Hamburg Youth Lacrosse
4
I
Field 1 @ 10:30 AM
Penfield
6
Menace 7/8
1
J
Field 2 @ 10:30 AM
Bath Rampire
5
Clarence Red Devils
4
K
Field 3 @ 10:30 AM
Indian River Warriors
3
Pittsford
2
L
Field 4 @ 10:30 AM
New Hartford Spartans
4
Penfield
4
M
Field 1 @ 11:30 AM
Bath Rampire
6
Clarence Red Devils
2
N
Field 2 @ 11:30 AM
New Hartford Spartans
6
Bath Rampire
4
Field 1 @ 12:30 PM
New Hartford Spartans
10
New Hartford Spartans
Champion
Penfield
3
Field 2 @ 12:30 PM
Clarence Red Devils
4
Hamburg Youth Lacrosse
1
X
Field 3 @ 11:30 AM
Menace 7/8
3
Indian River Warriors
5
Y
Field 4 @ 11:30 AM
Pittsford
4
Hamburg Youth Lacrosse
1
Field 4 @ 12:30 PM
Pittsford
5
South Jefferson
5
O
Field 5 @ 10:30 AM
Johnstown
0
Ithaca Lacrosse Club
1
P
Field 6 @ 10:30 AM
Carthage Comets
7
Auburn
2
Q
Field 7 @ 10:30 AM
NINERS LACROSSE
1
General Brown Lions
1
R
Field 8 @ 10:30 AM
Ballston Spa
3
South Jefferson
0
Field 6 @ 12:30 PM
Auburn
2
Johnstown
1
S
Field 7 @ 11:30 AM
Ithaca Lacrosse Club
5
NINERS LACROSSE
4
T
Field 8 @ 11:30 AM
General Brown Lions
5
Johnstown
1
Field 8 @ 12:30 PM
NINERS LACROSSE
9
Clarence Red Devils
3rd Place
Menace 7/8
2
Field 3 @ 12:30 PM
Indian River Warriors
6
Pittsford
7th Place
South Jefferson
1
U
Field 5 @ 11:30 AM
Carthage Comets
8
Auburn
1
V
Field 6 @ 11:30 AM
Ballston Spa
9
Auburn
11th Place
Ithaca Lacrosse Club
3
Field 7 @ 12:30 PM
General Brown Lions
2
NINERS LACROSSE
15th Place
Indian River Warriors
5th Place
Carthage Comets
5
Field 5 @ 12:30 PM
Ballston Spa
1
Ithaca Lacrosse Club
13th Place
Carthage Comets
9th Place