Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 5-6 Division
Red Group - 7/07/2018

South Jefferson
3
A
Field 1 @ 9:00 AM
Schuylerville
4
Indian River
6
B
Field 2 @ 9:00 AM
Fairport Blue
3
Watertown Cyclones
5
C
Field 3 @ 9:00 AM
Eden Raiders
2
Irondequoit Eagles
2
D
Field 4 @ 9:00 AM
Corning Hawks
3
Carthage
7
E
Field 5 @ 9:00 AM
Bath Rampire
1
Hamburg Youth Lacrosse
0
F
Field 6 @ 9:00 AM
CNS ELITE
1
IHC Cavaliers
1
G
Field 7 @ 9:00 AM
Clarence Red Devils
2
Ballston Spa
5
H
Field 8 @ 9:00 AM
Auburn
4
Schuylerville
1
I
Field 1 @ 10:00 AM
Indian River
3
Watertown Cyclones
2
J
Field 2 @ 10:00 AM
Corning Hawks
1
Carthage
11
K
Field 3 @ 10:00 AM
CNS ELITE
4
Clarence Red Devils
2
L
Field 4 @ 10:00 AM
Ballston Spa
3
Indian River
1
M
Field 1 @ 11:00 AM
Watertown Cyclones
4
Carthage
4
N
Field 2 @ 11:00 AM
Ballston Spa
2
Watertown Cyclones
2
Field 1 @ 12:00 PM
Carthage
5
Carthage
Champion
Indian River
1
Field 2 @ 12:00 PM
Ballston Spa
4
Schuylerville
5
X
Field 3 @ 11:00 AM
Corning Hawks
2
CNS ELITE
1
Y
Field 4 @ 11:00 AM
Clarence Red Devils
5
Corning Hawks
6
Field 4 @ 12:00 PM
CNS ELITE
2
South Jefferson
5
O
Field 5 @ 10:00 AM
Fairport Blue
0
Eden Raiders
1
P
Field 6 @ 10:00 AM
Irondequoit Eagles
4
Bath Rampire
1
Q
Field 7 @ 10:00 AM
Hamburg Youth Lacrosse
0
IHC Cavaliers
3
R
Field 8 @ 10:00 AM
Auburn
7
South Jefferson
5
Field 6 @ 12:00 PM
Auburn
2
Fairport Blue
4
S
Field 7 @ 11:00 AM
Eden Raiders
7
Hamburg Youth Lacrosse
0
T
Field 8 @ 11:00 AM
IHC Cavaliers
1
Fairport Blue
1
Field 8 @ 12:00 PM
Hamburg Youth Lacrosse
0
Ballston Spa
3rd Place
Schuylerville
3
Field 3 @ 12:00 PM
Clarence Red Devils
0
Corning Hawks
7th Place
South Jefferson
2
U
Field 5 @ 11:00 AM
Irondequoit Eagles
3
Bath Rampire
5
V
Field 6 @ 11:00 AM
Auburn
4
South Jefferson
11th Place
Eden Raiders
6
Field 7 @ 12:00 PM
IHC Cavaliers
2
Fairport Blue
15th Place
Schuylerville
5th Place
Irondequoit Eagles
7
Field 5 @ 12:00 PM
Bath Rampire
1
Eden Raiders
13th Place
Irondequoit Eagles
9th Place