Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 3-4 Division
Red Group - 7/08/2018

South Jefferson
8
A
Field 1 @ 9:00 AM
Hamburg Youth Lacrosse
2
Penfield Black
4
B
Field 2 @ 9:00 AM
Baldwinsville Bees
2
Fairport Red
4
C
Field 3 @ 9:00 AM
Ithaca 3/4
3
IHC Cavaliers
2
D
Field 4 @ 9:00 AM
Pal-Mac Raiders
10
General Brown Lions
4
E
Field 5 @ 9:00 AM
Webster Lacrosse Club
3
Geneva
1
F
Field 6 @ 9:00 AM
Ballston Spa
6
Watertown Cyclones
4
G
Field 7 @ 9:00 AM
Bath Rampire
3
Irondequoit Eagles
1
H
Field 8 @ 9:00 AM
CNS ELITE
4
South Jefferson
7
I
Field 1 @ 10:00 AM
Penfield Black
2
Fairport Red
2
J
Field 2 @ 10:00 AM
Pal-Mac Raiders
3
General Brown Lions
4
K
Field 3 @ 10:00 AM
Ballston Spa
7
Watertown Cyclones
4
L
Field 4 @ 10:00 AM
CNS ELITE
3
South Jefferson
7
M
Field 1 @ 11:00 AM
Pal-Mac Raiders
1
Ballston Spa
4
N
Field 2 @ 11:00 AM
Watertown Cyclones
1
South Jefferson
2
Field 1 @ 12:00 PM
Ballston Spa
7
Ballston Spa
Champion
Pal-Mac Raiders
0
Field 2 @ 12:00 PM
Watertown Cyclones
4
Penfield Black
5
X
Field 3 @ 11:00 AM
Fairport Red
3
General Brown Lions
7
Y
Field 4 @ 11:00 AM
CNS ELITE
4
Fairport Red
4
Field 4 @ 12:00 PM
CNS ELITE
8
Hamburg Youth Lacrosse
4
O
Field 5 @ 10:00 AM
Baldwinsville Bees
5
Ithaca 3/4
8
P
Field 6 @ 10:00 AM
IHC Cavaliers
3
Webster Lacrosse Club
5
Q
Field 7 @ 10:00 AM
Geneva
1
Bath Rampire
1
R
Field 8 @ 10:00 AM
Irondequoit Eagles
10
Baldwinsville Bees
2
Field 6 @ 12:00 PM
Webster Lacrosse Club
6
Hamburg Youth Lacrosse
6
S
Field 7 @ 11:00 AM
IHC Cavaliers
0
Geneva
5
T
Field 8 @ 11:00 AM
Bath Rampire
3
IHC Cavaliers
1
Field 8 @ 12:00 PM
Bath Rampire
3
Watertown Cyclones
3rd Place
Penfield Black
4
Field 3 @ 12:00 PM
General Brown Lions
5
CNS ELITE
7th Place
Baldwinsville Bees
3
U
Field 5 @ 11:00 AM
Ithaca 3/4
4
Webster Lacrosse Club
4
V
Field 6 @ 11:00 AM
Irondequoit Eagles
7
Webster Lacrosse Club
11th Place
Hamburg Youth Lacrosse
3
Field 7 @ 12:00 PM
Geneva
1
Bath Rampire
15th Place
General Brown Lions
5th Place
Ithaca 3/4
2
Field 5 @ 12:00 PM
Irondequoit Eagles
7
Hamburg Youth Lacrosse
13th Place
Irondequoit Eagles
9th Place