Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Girls Grades 7-8 Division
Red Group - 7/15/2017

South Jefferson
6
A
Field 1 @ 9:00 AM
Finger Lakes Flamingos 21/22
5
Relentless Hustle 2022 Black
9
B
Field 2 @ 9:00 AM
Auburn
2
Ethix 22/23
1
C
Field 3 @ 9:00 AM
Penfield
7
Watertown IHC
8
D
Field 4 @ 9:00 AM
Lax Dreams Purple
5
Watertown Cyclones
5
E
Field 5 @ 9:00 AM
FCA Northeast
3
Orange Crush
12
F
Field 6 @ 9:00 AM
Carthage
1
General Brown
3
G
Field 7 @ 9:00 AM
STARS & STRIPES
11
Lax Dreams Orange
8
H
Field 8 @ 9:00 AM
Irondequoit Lacrosse
3
South Jefferson
5
I
Field 1 @ 10:00 AM
Relentless Hustle 2022 Black
3
Penfield
7
J
Field 2 @ 10:00 AM
Watertown IHC
6
Watertown Cyclones
1
K
Field 3 @ 10:00 AM
Orange Crush
8
STARS & STRIPES
6
L
Field 4 @ 10:00 AM
Lax Dreams Orange
5
South Jefferson
5
M
Field 1 @ 11:00 AM
Penfield
7
Orange Crush
2
N
Field 2 @ 11:00 AM
STARS & STRIPES
7
Penfield
1
Field 1 @ 12:00 PM
STARS & STRIPES
14
STARS & STRIPES
Champion
South Jefferson
6
Field 2 @ 12:00 PM
Orange Crush
4
Relentless Hustle 2022 Black
6
X
Field 3 @ 11:00 AM
Watertown IHC
4
Watertown Cyclones
0
Y
Field 4 @ 11:00 AM
Lax Dreams Orange
11
Watertown IHC
5
Field 4 @ 12:00 PM
Watertown Cyclones
4
Finger Lakes Flamingos 21/22
2
O
Field 5 @ 10:00 AM
Auburn
8
Ethix 22/23
12
P
Field 6 @ 10:00 AM
Lax Dreams Purple
5
FCA Northeast
2
Q
Field 7 @ 10:00 AM
Carthage
5
General Brown
5
R
Field 8 @ 10:00 AM
Irondequoit Lacrosse
10
Ethix 22/23
Field 6 @ 12:00 PM
Carthage
Finger Lakes Flamingos 21/22
9
S
Field 7 @ 11:00 AM
Lax Dreams Purple
4
FCA Northeast
2
T
Field 8 @ 11:00 AM
General Brown
11
Lax Dreams Purple
8
Field 8 @ 12:00 PM
FCA Northeast
2
South Jefferson
3rd Place
Relentless Hustle 2022 Black
4
Field 3 @ 12:00 PM
Lax Dreams Orange
5
Watertown IHC
7th Place
Auburn
8
U
Field 5 @ 11:00 AM
Ethix 22/23
6
Carthage
2
V
Field 6 @ 11:00 AM
Irondequoit Lacrosse
11
11th Place
Finger Lakes Flamingos 21/22
6
Field 7 @ 12:00 PM
General Brown
4
Lax Dreams Purple
15th Place
Lax Dreams Orange
5th Place
Auburn
4
Field 5 @ 12:00 PM
Irondequoit Lacrosse
11
Finger Lakes Flamingos 21/22
13th Place
Irondequoit Lacrosse
9th Place