Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 5-6 Division
Red Group - 7/08/2017

South Jefferson
5
A
Field 1 @ 9:00 AM
BC Bandits 5/6 White
7
NINERS LACROSSE
4
B
Field 2 @ 9:00 AM
Bath Rampire
2
Auburn
1
C
Field 3 @ 9:00 AM
canandaigua gray
9
IHC Cavaliers
8
D
Field 4 @ 9:00 AM
Clarence 5th- 6th
5
Carthage
3
E
Field 5 @ 9:00 AM
NH Spartans
5
Indian River Warriors
1
F
Field 6 @ 9:00 AM
FM Horents Green
6
General Brown
5
G
Field 7 @ 9:00 AM
Marcus Whitman 5-6
6
BSPA 2023
8
H
Field 8 @ 9:00 AM
Fairport Blue
1
BC Bandits 5/6 White
4
I
Field 1 @ 10:00 AM
NINERS LACROSSE
2
canandaigua gray
2
J
Field 2 @ 10:00 AM
IHC Cavaliers
6
NH Spartans
4
K
Field 3 @ 10:00 AM
FM Horents Green
5
Marcus Whitman 5-6
3
L
Field 4 @ 10:00 AM
BSPA 2023
6
BC Bandits 5/6 White
1
M
Field 1 @ 11:00 AM
IHC Cavaliers
7
FM Horents Green
4
N
Field 2 @ 11:00 AM
BSPA 2023
2
IHC Cavaliers
9
Field 1 @ 12:00 PM
FM Horents Green
4
IHC Cavaliers
Champion
BC Bandits 5/6 White
0
Field 2 @ 12:00 PM
BSPA 2023
1
NINERS LACROSSE
1
X
Field 3 @ 11:00 AM
canandaigua gray
7
NH Spartans
5
Y
Field 4 @ 11:00 AM
Marcus Whitman 5-6
4
NINERS LACROSSE
3
Field 4 @ 12:00 PM
Marcus Whitman 5-6
8
South Jefferson
4
O
Field 5 @ 10:00 AM
Bath Rampire
3
Auburn
0
P
Field 6 @ 10:00 AM
Clarence 5th- 6th
6
Carthage
5
Q
Field 7 @ 10:00 AM
Indian River Warriors
3
General Brown
6
R
Field 8 @ 10:00 AM
Fairport Blue
0
South Jefferson
1
Field 6 @ 12:00 PM
General Brown
2
Bath Rampire
4
S
Field 7 @ 11:00 AM
Auburn
1
Indian River Warriors
6
T
Field 8 @ 11:00 AM
Fairport Blue
2
Auburn
3
Field 8 @ 12:00 PM
Fairport Blue
2
BSPA 2023
3rd Place
canandaigua gray
0
Field 3 @ 12:00 PM
NH Spartans
7
Marcus Whitman 5-6
7th Place
South Jefferson
1
U
Field 5 @ 11:00 AM
Clarence 5th- 6th
4
Carthage
4
V
Field 6 @ 11:00 AM
General Brown
1
General Brown
11th Place
Bath Rampire
5
Field 7 @ 12:00 PM
Indian River Warriors
4
Auburn
15th Place
NH Spartans
5th Place
Clarence 5th- 6th
4
Field 5 @ 12:00 PM
Carthage
3
Bath Rampire
13th Place
Clarence 5th- 6th
9th Place