Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Girls JV Division
Red Group - 7/16/2016

Spartans
8
A
Field 1 @ 9:30 AM
GBGLAX
3
Penfield-White
3
B
Field 2 @ 9:30 AM
Marcellus
2
Ethix
6
C
Field 3 @ 9:30 AM
Potsdam
2
Watertown IHC
8
D
Field 4 @ 9:30 AM
Finger Lakes Flamingos 2019/2020
6
Watertown Cyclones
0
E
Field 5 @ 9:30 AM
CNYELC 20's
10
Relentless Hustle 2020 Black
7
F
Field 6 @ 9:30 AM
Auburn
5
Carthage
4
G
Field 7 @ 9:30 AM
Vestal Bears
9
Lady Tribe
2
H
Field 8 @ 9:30 AM
Adrenaline
17
Spartans
6
I
Field 1 @ 10:30 AM
Penfield-White
2
Ethix
6
J
Field 2 @ 10:30 AM
Watertown IHC
8
CNYELC 20's
1
K
Field 3 @ 10:30 AM
Relentless Hustle 2020 Black
7
Vestal Bears
6
L
Field 4 @ 10:30 AM
Adrenaline
9
Spartans
7
M
Field 1 @ 11:30 AM
Watertown IHC
1
Relentless Hustle 2020 Black
4
N
Field 2 @ 11:30 AM
Adrenaline
5
Spartans
3
Field 1 @ 12:30 PM
Adrenaline
4
Adrenaline
Champion
Watertown IHC
3
Field 2 @ 12:30 PM
Relentless Hustle 2020 Black
9
Penfield-White
9
X
Field 3 @ 11:30 AM
Ethix
1
CNYELC 20's
5
Y
Field 4 @ 11:30 AM
Vestal Bears
4
Ethix
2
Field 4 @ 12:30 PM
Vestal Bears
11
GBGLAX
5
O
Field 5 @ 10:30 AM
Marcellus
6
Potsdam
2
P
Field 6 @ 10:30 AM
Finger Lakes Flamingos 2019/2020
8
Watertown Cyclones
3
Q
Field 7 @ 10:30 AM
Auburn
8
Carthage
6
R
Field 8 @ 10:30 AM
Lady Tribe
2
Marcellus
2
Field 6 @ 12:30 PM
Carthage
4
GBGLAX
7
S
Field 7 @ 11:30 AM
Potsdam
1
Watertown Cyclones
7
T
Field 8 @ 11:30 AM
Lady Tribe
6
Potsdam
Field 8 @ 12:30 PM
Lady Tribe
Relentless Hustle 2020 Black
3rd Place
Penfield-White
2
Field 3 @ 12:30 PM
CNYELC 20's
5
Vestal Bears
7th Place
Marcellus
3
U
Field 5 @ 11:30 AM
Finger Lakes Flamingos 2019/2020
6
Auburn
5
V
Field 6 @ 11:30 AM
Carthage
2
Carthage
11th Place
GBGLAX
10
Field 7 @ 12:30 PM
Watertown Cyclones
2
15th Place
CNYELC 20's
5th Place
Finger Lakes Flamingos 2019/2020
8
Field 5 @ 12:30 PM
Auburn
3
GBGLAX
13th Place
Finger Lakes Flamingos 2019/2020
9th Place