Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Girls Grades 7-8 Division
Red Group - 7/16/2016

Spartans
9
A
Field 1 @ 1:00 PM
Finger Lakes Flamingos 2021/2022
3
ESM
5
B
Field 2 @ 1:00 PM
Relentless Hustle 2020 Blue
6
Penfield-White
4
C
Field 3 @ 1:00 PM
Wild CYLA 7/8
8
Watertown IHC
0
D
Field 4 @ 1:00 PM
Rush Henrietta Girls Lacrosse Club
9
Watertown Cyclones
0
E
Field 5 @ 1:00 PM
Cortland Girls
12
Penfield-Red
5
F
Field 6 @ 1:00 PM
Auburn
4
General Brown
2
G
Field 7 @ 1:00 PM
Finger Lakes Flamingos 2020
10
Relentless Hustle 2021 Black
5
H
Field 8 @ 1:00 PM
CNYELC 21/22's
4
Spartans
7
I
Field 1 @ 2:30 PM
Relentless Hustle 2020 Blue
3
Wild CYLA 7/8
6
J
Field 2 @ 2:30 PM
Rush Henrietta Girls Lacrosse Club
5
Cortland Girls
3
K
Field 3 @ 2:30 PM
Penfield-Red
5
Finger Lakes Flamingos 2020
0
L
Field 4 @ 2:30 PM
Relentless Hustle 2021 Black
7
Spartans
5
M
Field 1 @ 4:30 PM
Wild CYLA 7/8
7
Penfield-Red
3
N
Field 2 @ 4:30 PM
Relentless Hustle 2021 Black
5
Wild CYLA 7/8
5
Field 1 @ 6:00 PM
Relentless Hustle 2021 Black
6
Relentless Hustle 2021 Black
Champion
Spartans
6
Field 2 @ 6:00 PM
Penfield-Red
7
Relentless Hustle 2020 Blue
4
X
Field 3 @ 4:00 PM
Rush Henrietta Girls Lacrosse Club
7
Cortland Girls
5
Y
Field 4 @ 4:00 PM
Finger Lakes Flamingos 2020
4
Relentless Hustle 2020 Blue
2
Field 4 @ 5:30 PM
Finger Lakes Flamingos 2020
5
Finger Lakes Flamingos 2021/2022
5
O
Field 5 @ 2:30 PM
ESM
6
Penfield-White
10
P
Field 6 @ 2:30 PM
Watertown IHC
3
Watertown Cyclones
3
Q
Field 7 @ 2:30 PM
Auburn
10
General Brown
0
R
Field 8 @ 3:00 PM
CNYELC 21/22's
13
Penfield-White
7
Field 6 @ 5:30 PM
Auburn
3
Finger Lakes Flamingos 2021/2022
7
S
Field 7 @ 4:00 PM
Watertown IHC
2
Watertown Cyclones
1
T
Field 8 @ 4:00 PM
General Brown
5
Watertown IHC
2
Field 8 @ 5:30 PM
Watertown Cyclones
3
Penfield-Red
3rd Place
Rush Henrietta Girls Lacrosse Club
5
Field 3 @ 6:00 PM
Cortland Girls
4
Finger Lakes Flamingos 2020
7th Place
ESM
6
U
Field 5 @ 4:00 PM
Penfield-White
5
Auburn
3
V
Field 6 @ 4:00 PM
CNYELC 21/22's
8
Penfield-White
11th Place
Finger Lakes Flamingos 2021/2022
2
Field 7 @ 5:30 PM
General Brown
4
Watertown Cyclones
15th Place
Rush Henrietta Girls Lacrosse Club
5th Place
ESM
5
Field 5 @ 5:30 PM
CNYELC 21/22's
6
General Brown
13th Place
CNYELC 21/22's
9th Place