Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 7-8 Division
Blue Group - 7/09/2016

South Jefferson Spartans
6
A
Field 1 @ 1:30 PM
Scorpion Lax
1
Penfield
3
B
Field 2 @ 1:30 PM
ADK Black Bears - 7
4
Immaculate Heart Central
2
C
Field 3 @ 1:30 PM
Ithaca
3
Carthage
0
D
Field 4 @ 1:30 PM
Pittsford - Gray
4
Indian River Warriors
6
E
Field 5 @ 1:30 PM
Auburn Maroons
1
Canandaigua Braves
3
F
Field 6 @ 1:30 PM
Ballston Spa
4
Cyclones
3
G
Field 7 @ 1:30 PM
Liverpool Orange Warriors
0
Bath Rampire
2
H
Field 8 @ 1:30 PM
New Hartford
4
South Jefferson Spartans
2
I
Field 1 @ 3:00 PM
ADK Black Bears - 7
5
Ithaca
1
J
Field 2 @ 3:00 PM
Pittsford - Gray
2
Indian River Warriors
0
K
Field 3 @ 3:00 PM
Ballston Spa
5
Cyclones
3
L
Field 4 @ 2:30 PM
New Hartford
4
ADK Black Bears - 7
3
M
Field 1 @ 4:00 PM
Pittsford - Gray
6
Ballston Spa
4
N
Field 2 @ 4:00 PM
New Hartford
0
Pittsford - Gray
1
Field 1 @ 5:00 PM
Ballston Spa
3
Ballston Spa
Champion
ADK Black Bears - 7
5
Field 2 @ 5:00 PM
New Hartford
4
South Jefferson Spartans
2
X
Field 3 @ 4:00 PM
Ithaca
5
Indian River Warriors
1
Y
Field 4 @ 4:00 PM
Cyclones
5
South Jefferson Spartans
3
Field 4 @ 5:00 PM
Indian River Warriors
2
Scorpion Lax
2
O
Field 5 @ 2:30 PM
Penfield
6
Immaculate Heart Central
4
P
Field 6 @ 2:30 PM
Carthage
3
Auburn Maroons
1
Q
Field 7 @ 2:30 PM
Canandaigua Braves
9
Liverpool Orange Warriors
3
R
Field 8 @ 2:30 PM
Bath Rampire
5
Immaculate Heart Central
3
Field 6 @ 5:30 PM
Bath Rampire
1
Scorpion Lax
4
S
Field 7 @ 3:30 PM
Carthage
5
Auburn Maroons
1
T
Field 8 @ 3:30 PM
Liverpool Orange Warriors
3
Scorpion Lax
0
Field 8 @ 5:00 PM
Auburn Maroons
3
ADK Black Bears - 7
3rd Place
Ithaca
2
Field 3 @ 5:00 PM
Cyclones
3
South Jefferson Spartans
7th Place
Penfield
4
U
Field 5 @ 4:00 PM
Immaculate Heart Central
2
Canandaigua Braves
9
V
Field 6 @ 4:00 PM
Bath Rampire
1
Immaculate Heart Central
11th Place
Carthage
8
Field 7 @ 5:00 PM
Liverpool Orange Warriors
1
Auburn Maroons
15th Place
Cyclones
5th Place
Penfield
3
Field 5 @ 5:00 PM
Canandaigua Braves
6
Carthage
13th Place
Canandaigua Braves
9th Place