Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 5-6 Division
Red Group - 7/09/2016

South Jefferson Spartans
1
A
Field 1 @ 9:00 AM
Man up Lacrosse
12
Pittsford 2022
3
B
Field 2 @ 9:00 AM
IHC Cavaliers
4
BC Bandits White
5
C
Field 3 @ 9:00 AM
Baldwinsville
4
General Brown Lions
3
D
Field 4 @ 9:00 AM
Clarence
8
Carthage
6
E
Field 5 @ 9:00 AM
Irondequoit Eagles
1
Bath Rampire
7
F
Field 6 @ 9:00 AM
Canton Bears
2
NINERS LACROSSE
2
G
Field 7 @ 9:00 AM
Webster Blue
5
Liverpool Jr Warriors
6
H
Field 8 @ 9:00 AM
Indian River Warriors
3
Man up Lacrosse
8
I
Field 1 @ 10:00 AM
IHC Cavaliers
1
BC Bandits White
8
J
Field 2 @ 10:00 AM
Clarence
0
Carthage
1
K
Field 3 @ 10:00 AM
Bath Rampire
7
Webster Blue
2
L
Field 4 @ 10:00 AM
Liverpool Jr Warriors
8
Man up Lacrosse
1
M
Field 1 @ 11:00 AM
BC Bandits White
8
Bath Rampire
0
N
Field 2 @ 11:00 AM
Liverpool Jr Warriors
7
BC Bandits White
4
Field 1 @ 12:00 PM
Liverpool Jr Warriors
3
BC Bandits White
Champion
Man up Lacrosse
5
Field 2 @ 12:00 PM
Bath Rampire
3
IHC Cavaliers
3
X
Field 3 @ 11:00 AM
Clarence
1
Carthage
2
Y
Field 4 @ 11:00 AM
Webster Blue
4
Clarence
6
Field 4 @ 12:00 PM
Carthage
0
South Jefferson Spartans
0
O
Field 5 @ 10:00 AM
Pittsford 2022
6
Baldwinsville
7
P
Field 6 @ 10:00 AM
General Brown Lions
0
Irondequoit Eagles
2
Q
Field 7 @ 10:00 AM
Canton Bears
6
NINERS LACROSSE
1
R
Field 8 @ 10:00 AM
Indian River Warriors
6
Pittsford 2022
3
Field 6 @ 12:00 PM
Canton Bears
2
South Jefferson Spartans
2
S
Field 7 @ 11:00 AM
General Brown Lions
4
Irondequoit Eagles
3
T
Field 8 @ 11:00 AM
NINERS LACROSSE
5
South Jefferson Spartans
0
Field 8 @ 12:00 PM
Irondequoit Eagles
5
Man up Lacrosse
3rd Place
IHC Cavaliers
5
Field 3 @ 12:00 PM
Webster Blue
1
Clarence
7th Place
Pittsford 2022
1
U
Field 5 @ 11:00 AM
Baldwinsville
3
Canton Bears
5
V
Field 6 @ 11:00 AM
Indian River Warriors
6
Pittsford 2022
11th Place
General Brown Lions
8
Field 7 @ 12:00 PM
NINERS LACROSSE
2
Irondequoit Eagles
15th Place
IHC Cavaliers
5th Place
Baldwinsville
11
Field 5 @ 12:00 PM
Indian River Warriors
1
General Brown Lions
13th Place
Baldwinsville
9th Place