Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 5-6 Division
Blue Group - 7/09/2016

Westhill
7
A
Field 1 @ 1:00 PM
Battenkill
0
Auburn
0
B
Field 2 @ 1:00 PM
Lax Dreams Purple
10
Akwesasne Wild
9
C
Field 3 @ 1:00 PM
Cyclones
2
Webster Gold
3
D
Field 4 @ 1:00 PM
New Hartford
1
Penfield
0
E
Field 5 @ 1:00 PM
Johnson City Wildcats
8
FM Hornets
2
F
Field 6 @ 1:00 PM
Victor 5/6 Gold
3
Burnt Hills Spartans
5
G
Field 7 @ 1:00 PM
Fairport Red
4
ADK Selects
4
H
Field 8 @ 1:00 PM
Seneca Chiefs
1
Westhill
3
I
Field 1 @ 2:30 PM
Lax Dreams Purple
7
Akwesasne Wild
2
J
Field 2 @ 2:30 PM
Webster Gold
6
Johnson City Wildcats
7
K
Field 3 @ 2:30 PM
Victor 5/6 Gold
3
Burnt Hills Spartans
1
L
Field 4 @ 2:00 PM
ADK Selects
2
Lax Dreams Purple
3
M
Field 1 @ 3:30 PM
Webster Gold
2
Johnson City Wildcats
4
N
Field 2 @ 3:30 PM
ADK Selects
5
Lax Dreams Purple
7
Field 1 @ 4:30 PM
ADK Selects
2
Lax Dreams Purple
Champion
Webster Gold
5
Field 2 @ 4:30 PM
Johnson City Wildcats
4
Westhill
5
X
Field 3 @ 3:30 PM
Akwesasne Wild
3
Victor 5/6 Gold
3
Y
Field 4 @ 3:30 PM
Burnt Hills Spartans
6
Akwesasne Wild
4
Field 4 @ 4:30 PM
Victor 5/6 Gold
5
Battenkill
5
O
Field 5 @ 2:00 PM
Auburn
1
Cyclones
1
P
Field 6 @ 2:00 PM
New Hartford
8
Penfield
4
Q
Field 7 @ 2:00 PM
FM Hornets
2
Fairport Red
8
R
Field 8 @ 2:00 PM
Seneca Chiefs
2
Battenkill
4
Field 6 @ 5:00 PM
Penfield
6
Auburn
4
S
Field 7 @ 3:00 PM
Cyclones
3
FM Hornets
1
T
Field 8 @ 3:00 PM
Seneca Chiefs
5
Cyclones
4
Field 8 @ 4:30 PM
FM Hornets
3
Webster Gold
3rd Place
Westhill
4
Field 3 @ 4:30 PM
Burnt Hills Spartans
3
Victor 5/6 Gold
7th Place
Battenkill
0
U
Field 5 @ 3:30 PM
New Hartford
3
Penfield
1
V
Field 6 @ 3:30 PM
Fairport Red
8
Penfield
11th Place
Auburn
0
Field 7 @ 4:30 PM
Seneca Chiefs
8
Cyclones
15th Place
Westhill
5th Place
New Hartford
1
Field 5 @ 4:30 PM
Fairport Red
6
Seneca Chiefs
13th Place
Fairport Red
9th Place