Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys JV Division
Red Group - 7/12/2015

South Jefferson
4
A
Field 1 @ 1:30 PM
Bath Rampire
3
Vestal United
6
B
Field 2 @ 1:30 PM
JR. Larries
7
Baldwinsville
8
C
Field 3 @ 1:30 PM
Ithaca Lacrosse
0
Hamburg Lacrosse
6
D
Field 4 @ 1:30 PM
Guilderland
0
General Brown
2
E
Field 5 @ 1:30 PM
Canandaigua Braves
6
Topshelf-OP
7
F
Field 6 @ 1:30 PM
Battenkill Blazers
1
Fighting4
1
G
Field 7 @ 1:30 PM
CNY CES
6
Canton
3
H
Field 8 @ 1:30 PM
Rochester Warriors
4
South Jefferson
1
I
Field 1 @ 3:00 PM
JR. Larries
3
Baldwinsville
6
J
Field 2 @ 3:00 PM
Hamburg Lacrosse
5
Canandaigua Braves
4
K
Field 3 @ 3:00 PM
Topshelf-OP
1
CNY CES
5
L
Field 4 @ 3:00 PM
Rochester Warriors
4
JR. Larries
2
M
Field 1 @ 4:00 PM
Baldwinsville
3
Canandaigua Braves
5
N
Field 2 @ 4:00 PM
CNY CES
4
Baldwinsville
3
Field 1 @ 5:30 PM
Canandaigua Braves
2
Baldwinsville
Champion
JR. Larries
2
Field 2 @ 5:30 PM
CNY CES
3
South Jefferson
2
X
Field 3 @ 4:00 PM
Hamburg Lacrosse
4
Topshelf-OP
1
Y
Field 4 @ 4:00 PM
Rochester Warriors
6
South Jefferson
4
Field 4 @ 5:30 PM
Topshelf-OP
0
Bath Rampire
6
O
Field 5 @ 2:30 PM
Vestal United
3
Ithaca Lacrosse
4
P
Field 6 @ 2:30 PM
Guilderland
3
General Brown
7
Q
Field 7 @ 2:30 PM
Battenkill Blazers
1
Fighting4
5
R
Field 8 @ 2:30 PM
Canton
4
Ithaca Lacrosse
5
Field 6 @ 5:00 PM
General Brown
4
Vestal United
2
S
Field 7 @ 4:00 PM
Guilderland
6
Battenkill Blazers
0
T
Field 8 @ 4:00 PM
Canton
5
Vestal United
4
Field 8 @ 5:00 PM
Battenkill Blazers
0
CNY CES
3rd Place
Hamburg Lacrosse
6
Field 3 @ 5:30 PM
Rochester Warriors
3
South Jefferson
7th Place
Bath Rampire
4
U
Field 5 @ 4:00 PM
Ithaca Lacrosse
3
General Brown
4
V
Field 6 @ 4:00 PM
Fighting4
5
Ithaca Lacrosse
11th Place
Guilderland
3
Field 7 @ 5:00 PM
Canton
5
Vestal United
15th Place
Hamburg Lacrosse
5th Place
Bath Rampire
4
Field 5 @ 5:00 PM
Fighting4
3
Canton
13th Place
Bath Rampire
9th Place