Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 7-8 Division
Red Group - 7/11/2015

Rhinolacrosse NC 7/8
5
A
Field 1 @ 2:00 PM
Ontario Wave
1
HV Express - 6/7 - Team 1
0
B
Field 2 @ 2:00 PM
Hamburg Lacrosse
6
ADK Black Bears
7
C
Field 3 @ 2:00 PM
Clarence Red Devils
3
The Edge Warriors 7/8
1
D
Field 4 @ 2:00 PM
Ottawa Capitals
6
HV Express - 7/8 - Team 1
5
E
Field 5 @ 2:00 PM
Chenango Force
2
Seneca Falls Lacrosse
1
F
Field 6 @ 2:00 PM
Liverpool Warriors 7th
6
Bath Rampire
2
G
Field 7 @ 2:00 PM
New Hartford
3
Topshelf-OP
1
H
Field 8 @ 2:00 PM
Patriots
4
Rhinolacrosse NC 7/8
10
I
Field 1 @ 3:30 PM
Hamburg Lacrosse
2
ADK Black Bears
0
J
Field 2 @ 3:30 PM
Ottawa Capitals
4
HV Express - 7/8 - Team 1
7
K
Field 3 @ 3:30 PM
Liverpool Warriors 7th
3
New Hartford
5
L
Field 4 @ 3:30 PM
Patriots
4
Rhinolacrosse NC 7/8
5
M
Field 1 @ 5:00 PM
Ottawa Capitals
2
HV Express - 7/8 - Team 1
5
N
Field 2 @ 5:00 PM
New Hartford
1
Rhinolacrosse NC 7/8
4
Field 1 @ 6:30 PM
HV Express - 7/8 - Team 1
2
Rhinolacrosse NC 7/8
Champion
Ottawa Capitals
4
Field 2 @ 6:30 PM
New Hartford
2
Hamburg Lacrosse
7
X
Field 3 @ 5:00 PM
ADK Black Bears
2
Liverpool Warriors 7th
6
Y
Field 4 @ 5:00 PM
Patriots
2
ADK Black Bears
6
Field 4 @ 6:30 PM
Patriots
4
Ontario Wave
9
O
Field 5 @ 3:30 PM
HV Express - 6/7 - Team 1
0
Clarence Red Devils
0
P
Field 6 @ 3:30 PM
The Edge Warriors 7/8
7
Chenango Force
5
Q
Field 7 @ 3:30 PM
Seneca Falls Lacrosse
0
Bath Rampire
5
R
Field 8 @ 3:30 PM
Topshelf-OP
1
The Edge Warriors 7/8
0
Field 6 @ 6:30 PM
Chenango Force
2
HV Express - 6/7 - Team 1
0
S
Field 7 @ 5:00 PM
Clarence Red Devils
3
Seneca Falls Lacrosse
2
T
Field 8 @ 5:00 PM
Topshelf-OP
3
HV Express - 6/7 - Team 1
0
Field 8 @ 6:30 PM
Seneca Falls Lacrosse
8
Ottawa Capitals
3rd Place
Hamburg Lacrosse
6
Field 3 @ 6:30 PM
Liverpool Warriors 7th
2
ADK Black Bears
7th Place
Ontario Wave
5
U
Field 5 @ 5:00 PM
The Edge Warriors 7/8
0
Chenango Force
0
V
Field 6 @ 5:00 PM
Bath Rampire
4
Chenango Force
11th Place
Clarence Red Devils
9
Field 7 @ 6:30 PM
Topshelf-OP
2
Seneca Falls Lacrosse
15th Place
Hamburg Lacrosse
5th Place
Ontario Wave
7
Field 5 @ 6:30 PM
Bath Rampire
1
Clarence Red Devils
13th Place
Ontario Wave
9th Place