Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 5-6 Division
Red Group - 7/11/2015

Rhinolacrosse NC 5/6
13
A
Field 1 @ 9:00 AM
Frontier Outlaws
2
Canton Bears
5
B
Field 2 @ 9:00 AM
Bath Rampire
4
Finger Lakes Falcons
2
C
Field 3 @ 9:00 AM
B'ville
3
HV Express - Team 1
4
D
Field 4 @ 9:00 AM
Fairport White
2
Lax Dreams
4
E
Field 5 @ 9:00 AM
Tri City
0
The Edge Warriors 5/6 White
8
F
Field 6 @ 9:00 AM
Clarence Red Devils
1
Chenango Force
1
G
Field 7 @ 9:00 AM
Rochester Snipers
13
ADK Black Bears
2
H
Field 8 @ 9:00 AM
Victor Blue
10
Rhinolacrosse NC 5/6
6
I
Field 1 @ 10:00 AM
Canton Bears
5
B'ville
3
J
Field 2 @ 10:00 AM
HV Express - Team 1
2
Lax Dreams
4
K
Field 3 @ 10:00 AM
The Edge Warriors 5/6 White
1
Rochester Snipers
2
L
Field 4 @ 10:00 AM
Victor Blue
4
Rhinolacrosse NC 5/6
6
M
Field 1 @ 11:00 AM
B'ville
5
Lax Dreams
2
N
Field 2 @ 11:00 AM
Victor Blue
3
Rhinolacrosse NC 5/6
3
Field 1 @ 12:00 PM
Victor Blue
6
Victor Blue
Champion
B'ville
4
Field 2 @ 12:00 PM
Lax Dreams
3
Canton Bears
2
X
Field 3 @ 11:00 AM
HV Express - Team 1
6
The Edge Warriors 5/6 White
2
Y
Field 4 @ 11:00 AM
Rochester Snipers
8
Canton Bears
1
Field 4 @ 12:00 PM
The Edge Warriors 5/6 White
12
Frontier Outlaws
4
O
Field 5 @ 10:00 AM
Bath Rampire
2
Finger Lakes Falcons
7
P
Field 6 @ 10:00 AM
Fairport White
1
Tri City
2
Q
Field 7 @ 10:00 AM
Clarence Red Devils
1
Chenango Force
2
R
Field 8 @ 10:00 AM
ADK Black Bears
7
Frontier Outlaws
1
Field 6 @ 12:00 PM
Tri City
4
Bath Rampire
2
S
Field 7 @ 11:00 AM
Fairport White
5
Clarence Red Devils
5
T
Field 8 @ 11:00 AM
Chenango Force
4
Bath Rampire
5
Field 8 @ 12:00 PM
Chenango Force
0
B'ville
3rd Place
HV Express - Team 1
1
Field 3 @ 12:00 PM
Rochester Snipers
7
The Edge Warriors 5/6 White
7th Place
Frontier Outlaws
2
U
Field 5 @ 11:00 AM
Finger Lakes Falcons
12
Tri City
0
V
Field 6 @ 11:00 AM
ADK Black Bears
7
Tri City
11th Place
Fairport White
4
Field 7 @ 12:00 PM
Clarence Red Devils
1
Bath Rampire
15th Place
Rochester Snipers
5th Place
Finger Lakes Falcons
6
Field 5 @ 12:00 PM
ADK Black Bears
1
Fairport White
13th Place
Finger Lakes Falcons
9th Place