Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 5-6 Division
Blue Group - 7/11/2015

IHC Cavaliers
2
A
Field 1 @ 1:00 PM
Hilton Junior Cadets
7
Webster Blue
6
B
Field 2 @ 1:00 PM
Johnson City
4
General Brown Gold
1
C
Field 3 @ 1:00 PM
Canandaigua Red
10
Hudson Valley Express - Team 2
7
D
Field 4 @ 1:00 PM
Rush-Henrietta
1
Carthage
11
E
Field 5 @ 1:00 PM
Irondequoit Eagles
6
The Edge Warriors 5/6 Green
5
F
Field 6 @ 1:00 PM
Liverpool Jr. Warriors
6
Whitby Warriors Pee Wee 2
9
G
Field 7 @ 1:00 PM
BH-BL Spartans
1
Pittsford White
1
H
Field 8 @ 1:00 PM
New Hartford Spartans
5
Hilton Junior Cadets
4
I
Field 1 @ 2:30 PM
Webster Blue
3
Canandaigua Red
8
J
Field 2 @ 2:30 PM
Hudson Valley Express - Team 2
0
Carthage
2
K
Field 3 @ 2:30 PM
Liverpool Jr. Warriors
5
Whitby Warriors Pee Wee 2
4
L
Field 4 @ 2:30 PM
New Hartford Spartans
2
Hilton Junior Cadets
0
M
Field 1 @ 4:00 PM
Canandaigua Red
8
Liverpool Jr. Warriors
4
N
Field 2 @ 4:00 PM
Whitby Warriors Pee Wee 2
5
Canandaigua Red
5
Field 1 @ 5:30 PM
Whitby Warriors Pee Wee 2
6
Whitby Warriors Pee Wee 2
Champion
Hilton Junior Cadets
10
Field 2 @ 5:30 PM
Liverpool Jr. Warriors
2
Webster Blue
1
X
Field 3 @ 4:00 PM
Hudson Valley Express - Team 2
5
Carthage
5
Y
Field 4 @ 4:00 PM
New Hartford Spartans
7
Webster Blue
2
Field 4 @ 5:30 PM
Carthage
6
IHC Cavaliers
5
O
Field 5 @ 2:30 PM
Johnson City
6
General Brown Gold
5
P
Field 6 @ 2:30 PM
Rush-Henrietta
1
Irondequoit Eagles
4
Q
Field 7 @ 2:30 PM
The Edge Warriors 5/6 Green
7
BH-BL Spartans
5
R
Field 8 @ 2:30 PM
Pittsford White
1
General Brown Gold
1
Field 6 @ 5:30 PM
The Edge Warriors 5/6 Green
7
IHC Cavaliers
3
S
Field 7 @ 4:00 PM
Rush-Henrietta
1
Irondequoit Eagles
2
T
Field 8 @ 4:00 PM
Pittsford White
7
Rush-Henrietta
2
Field 8 @ 5:30 PM
Irondequoit Eagles
6
Hilton Junior Cadets
3rd Place
Hudson Valley Express - Team 2
4
Field 3 @ 5:30 PM
New Hartford Spartans
5
Carthage
7th Place
Johnson City
7
U
Field 5 @ 4:00 PM
General Brown Gold
3
The Edge Warriors 5/6 Green
3
V
Field 6 @ 4:00 PM
BH-BL Spartans
5
The Edge Warriors 5/6 Green
11th Place
IHC Cavaliers
1
Field 7 @ 5:30 PM
Pittsford White
3
Irondequoit Eagles
15th Place
New Hartford Spartans
5th Place
Johnson City
3
Field 5 @ 5:30 PM
BH-BL Spartans
4
Pittsford White
13th Place
BH-BL Spartans
9th Place