Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 3-4 Division
Blue Group - 7/12/2015

Saratoga
6
A
Field 1 @ 9:30 AM
South Jefferson
1
Victor 2024
5
B
Field 2 @ 9:30 AM
Liverpool Warriors
4
HV Express - Team 2
7
C
Field 3 @ 9:30 AM
Clayton
0
Webster
8
D
Field 4 @ 9:30 AM
Canton Bears
3
Pittsford Blue
2
E
Field 5 @ 9:30 AM
Maine Endwell Spartans
6
Carthage
5
F
Field 6 @ 9:30 AM
Bath Rampire
7
Victor Gold
3
G
Field 7 @ 9:30 AM
Lax Dreams
5
IRW
1
H
Field 8 @ 9:30 AM
ADK Black Bears
8
Saratoga
3
I
Field 1 @ 10:30 AM
Victor 2024
9
HV Express - Team 2
4
J
Field 2 @ 10:30 AM
Webster
5
Maine Endwell Spartans
0
K
Field 3 @ 10:30 AM
Bath Rampire
1
Lax Dreams
5
L
Field 4 @ 10:30 AM
ADK Black Bears
1
Victor 2024
7
M
Field 1 @ 11:30 AM
Webster
2
Bath Rampire
2
N
Field 2 @ 11:30 AM
Lax Dreams
5
Victor 2024
5
Field 1 @ 12:30 PM
Lax Dreams
7
Lax Dreams
Champion
Webster
1
Field 2 @ 12:30 PM
Bath Rampire
2
Saratoga
3
X
Field 3 @ 11:30 AM
HV Express - Team 2
5
Maine Endwell Spartans
5
Y
Field 4 @ 11:30 AM
ADK Black Bears
4
Saratoga
6
Field 4 @ 12:30 PM
ADK Black Bears
7
South Jefferson
5
O
Field 5 @ 10:30 AM
Liverpool Warriors
9
Clayton
1
P
Field 6 @ 10:30 AM
Canton Bears
8
Pittsford Blue
4
Q
Field 7 @ 10:30 AM
Carthage
3
Victor Gold
10
R
Field 8 @ 10:30 AM
IRW
0
Canton Bears
6
Field 6 @ 12:30 PM
Pittsford Blue
4
South Jefferson
12
S
Field 7 @ 11:30 AM
Clayton
2
Carthage
5
T
Field 8 @ 11:30 AM
IRW
2
Clayton
6
Field 8 @ 12:30 PM
IRW
4
Bath Rampire
3rd Place
HV Express - Team 2
7
Field 3 @ 12:30 PM
Maine Endwell Spartans
5
ADK Black Bears
7th Place
Liverpool Warriors
9
U
Field 5 @ 11:30 AM
Canton Bears
2
Pittsford Blue
2
V
Field 6 @ 11:30 AM
Victor Gold
6
Canton Bears
11th Place
South Jefferson
6
Field 7 @ 12:30 PM
Carthage
7
Clayton
15th Place
HV Express - Team 2
5th Place
Liverpool Warriors
2
Field 5 @ 12:30 PM
Victor Gold
7
Carthage
13th Place
Victor Gold
9th Place