Log in
Home
Register a Team
Teams Coming
Rules
Past Results
Directions
Dining
Accomodations
Powered By
The Town of Hournsfield
 
Website By
TREADStyle Web Design
2018

Boys Grades 1-2 Division
Red Group - 7/12/2015

Fairport Red
2
A
Field 1 @ 1:00 PM
South Jefferson
4
O-Town Lax
0
B
Field 2 @ 1:00 PM
Victor Blue
8
Liverpool Warriors
3
C
Field 3 @ 1:00 PM
Penfield Patriots
6
IHC Cavaliers
1
D
Field 4 @ 1:00 PM
Irondequoit Eagles
13
canandaigua
3
E
Field 5 @ 1:00 PM
Carthage
8
Pittsford White
7
F
Field 6 @ 1:00 PM
ADK Selects
3
Canton Bears
0
G
Field 7 @ 1:00 PM
Webster
4
CNY Roadhawks
2
H
Field 8 @ 1:00 PM
Victor Gold
9
South Jefferson
1
I
Field 1 @ 2:30 PM
Victor Blue
8
Penfield Patriots
4
J
Field 2 @ 2:30 PM
Irondequoit Eagles
8
Carthage
4
K
Field 3 @ 2:30 PM
Pittsford White
5
Webster
3
L
Field 4 @ 2:30 PM
Victor Gold
6
Victor Blue
3
M
Field 1 @ 3:30 PM
Irondequoit Eagles
4
Pittsford White
6
N
Field 2 @ 3:30 PM
Victor Gold
5
Irondequoit Eagles
5
Field 1 @ 5:00 PM
Pittsford White
6
Pittsford White
Champion
Victor Blue
3
Field 2 @ 5:00 PM
Victor Gold
5
South Jefferson
4
X
Field 3 @ 3:30 PM
Penfield Patriots
7
Carthage
6
Y
Field 4 @ 3:30 PM
Webster
4
South Jefferson
4
Field 4 @ 5:00 PM
Webster
5
Fairport Red
4
O
Field 5 @ 2:00 PM
O-Town Lax
3
Liverpool Warriors
8
P
Field 6 @ 2:00 PM
IHC Cavaliers
1
canandaigua
1
Q
Field 7 @ 2:00 PM
ADK Selects
8
Canton Bears
0
R
Field 8 @ 2:00 PM
CNY Roadhawks
4
Liverpool Warriors
7
Field 6 @ 4:30 PM
CNY Roadhawks
4
O-Town Lax
4
S
Field 7 @ 3:30 PM
IHC Cavaliers
2
canandaigua
4
T
Field 8 @ 3:30 PM
Canton Bears
0
IHC Cavaliers
4
Field 8 @ 4:30 PM
Canton Bears
0
Victor Gold
3rd Place
Penfield Patriots
5
Field 3 @ 5:00 PM
Carthage
7
Webster
7th Place
Fairport Red
10
U
Field 5 @ 3:30 PM
Liverpool Warriors
5
ADK Selects
7
V
Field 6 @ 3:30 PM
CNY Roadhawks
4
Liverpool Warriors
11th Place
O-Town Lax
4
Field 7 @ 4:30 PM
canandaigua
3
IHC Cavaliers
15th Place
Carthage
5th Place
Fairport Red
0
Field 5 @ 4:30 PM
ADK Selects
5
O-Town Lax
13th Place
ADK Selects
9th Place